hakkımızda

Ses sistemlerinde profesyonel çözümler

SET ELEKTRONİK

Set elektronik; profesyonel ses, ışık, görüntü ve konferans salonu sistemleri sektöründe uzmanlaşmış, Samsun konuşlu bir firmadır. Ses sistemleri üretimi konusunda ve proje anahtar teslim işlerde Türkiye'nin birkaç firmasından biridir. 1977 yılından beri müşterilerine gururla hizmet vermektedir.

Set elektronik, geride bıraktığı 36 sene boyunca gürültü ölçüm cihazları, yüksek kalitede amplifikatör ve ses kabini, ses mikserleri, ses filtreleri, kolon hoparlör ve alanlarında deneyim kazanmıştır. Ayrıca 20 yıldan beri de anahtar teslimi proje uygulamaları yapmaktadır. Tüm bu uygulamalarında kendi çözümleri ve portföyündeki ürünleri ile bağımsız bir uygulamacı pozisyonundadır.

Geçen süre boyunca firmamız iş yaptığı sektörde güvenilir, bilgi sahibi, kaliteye önem veren bir kuruluş olarak tanınmıştır; daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli malların üretimini yada kurulumunu gerçekleştirerek ve satış sonrası hizmet alanında tüm Türkiye'de bilinen başarılı bir üretici ve uygulamacı konumuna gelmiştir.

Tatil köylerinin; otellerin, gece klüplerinin, diskoteklerin, restaurant ve barların, stadyumların, kapalı spor salonlarının, konferans salonlarının, oditoryumların, tiyatro ve sinema salonlarının ses, ışık, görüntü, camii, okul, hastane, alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, düğün salonları, yurtlar, simultane tercüme ve konferans sistemleri, akustik mekan projelerinin hazırlanmasında, teknolojik ürünlerin seçiminde, müşteri taleplerinin projelendirilmesinde ve projelerin titizlikle uygulanmasında Set Elektronik, referans niteliğindeki önceki çalışmalarından, deneyiminden, geniş ürün portföyünden ve uzman kadrosundan güç almaktadır.

Camiler

CAMİLER

  • 19 Mayıs Sanayi Sitesi Camii
  • Asri Mezarlık Camii
  • Atakum Mimar Sinan Camii

DİĞERLERİ...
AVM

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

  • Piazza AVM D&R STORE
  • Piazza AVM ÖZSüT
  • Piazza AVM W COLLECTION

DİĞERLERİ...